VEIKLA

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro vykdomomis programomis siekiama užtikrinti Klaipėdos, Palangos ir Neringos gyventojams prieinamą ir savalaikę pagalbą, sprendžiant opias visuomenės problemas, tokias kaip smurtas artimoje aplinkoje, prekyba žmonėmis bei įtraukimas į prostituciją. Pasiteirauti dėl teikiamos pagalbos galite tel. 8 (46) 35 00 99 arba el. paštu kmn@moteriai.lt Taip pat mes norime, kad ir kitų Lietuvos miestų gyventojai turėtų galimybę pakalbėti apie savo sunkumus, spręsti emocines problemas, todėl nuo 2004 m. pas mus veikia pirmasis Pagalbos moterims linijos padalinys ir kiekvienais metais ruošiami emocinės paramos teikimo telefonu, chatais ir el. paštu savanoriai (nemokama emocinė parama 24/7 telefonu 8 800 66366).

VIZIJA

siekti, kad žmonės jaustųsi socialiai ir psichologiškai saugūs dvasiškai harmoningoje visuomenėje.

MISIJA

tenkinti asmenų bei šeimų socialinės apsaugos bei psichinės sveikatos poreikius, užtikrinant profesionalų ir savanorių pagalbą, ugdant pilietinę atsakomybę bei bendruomeninio gyvenimo įgūdžius.

TIKSLAS

tenkinti asmenų bei šeimų socialinės apsaugos ir psichinės sveikatos reikmes, įgyvendinant platų socialinės bei psichologinės pagalbos, mokymo ir prevencinių programų spektrą, užtikrinant socialinio darbo savanorių ir profesionalią paramą.

VERTYBĖS

atsakomybė, kompetencija, pagarba, bendradarbiavimas