SAVANORIAI LAUKIAMI!

Jau 23-ąjį kartą savo gyvavimo istorijoje Pagalbos moterims linija Klaipėdoje organizuoja savanorių rengimo kursus. Kovo pradžioje startuoja nauja grupė, tad kviečiame visus svarstančius, kad ir abejojančius :), dalyvauti informaciniame susirinkime ir sužinoti daugiau apie mūsų organizaciją, jos tikslus bei siekius, bei susipažinti su linijos veiklos ypatumais. Susitikimo metu papasakosime Jums apie savanorių rengimo kursus, jų programą ir atsakysime į Jūsų klausimus.

Registruokitės el. paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt arba skambinkite tel. +370 671 34536  ir gaukite išsamesnės informacijos apie savanorystę Pagalbos moterims linijoje.

Apie savanorių rengimą:

Nauji savanoriai Klaipėdoje ruošiami du kartus metuose: rudenį ir pavasarį. Būsimi savanoriai turi praeiti atranką ir sėkmingai baigti 4 mėnesių mokymų programą. Atrankos metu vertinama kandidato motyvacija, požiūris į savanorystę, noras padėti kitam, asmeninės nuostatos ir vertybės, turimi laiko resursai. Mokymų metu perteikiama medžiaga ir praktiniai užsiėmimai leidžia susipažinti su kitų žmonių jausmų ir išgyvenimų ypatumais, patirti, ką reiškia teikti emocinę paramą, atsiribojus nuo savo patirčių, nuostatų ir įsitikinimų, kaip svarbu tinkamai klausytis ir išgirsti. Registruotis į savanorių rengimo kursus galima bet kuriuo metu elektroniniu paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt

Savanorių rengimo kursų temos (gali keistis): „Smurtas ir jo rūšys“, „Krizės ir netektys“, „Savižudybės“, „Teisiniai pagalbos nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje pagrindai“, „Aktyvus klausymas“, „Savanoriškos veiklos etika“ ir kt. Teorinių žinių įtvirtinimui organizuojami praktiniai užsiėmimai, kuriuos veda psichologai-praktikai ar patyrę savanoriai-mokytojai.


Pagalbos moterims linijos veiklą Klaipėdoje koordinuoja Irina El Osta – Pagalbos moterims linijos vadovė Klaipėdoje, kontaktinė informacija: pmlsavanoriai@moteriai.lt, tel. +370 671 34536.