Savanoriai laukiami Klaipėdoje

Prieš pradedant savanorišką veiklą Klaipėdos Pagalbos Moterims Linijoje, mes paruošiame ir apmokiname savanorius teikti emocinę paramą telefonu arba laiškais moterims nukentėjusioms nuo smurto ir kitiems asmenims išgyvenantiems sunkumus. Savanoriams nebūtinas specialus išsilavinimas ar darbo patirtis. Šiuo metu registruojame naujus savanorius mokymams ir tolimesniai veiklai nuo pavasario.
Registracija el.paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt arba tel. +370 671 34536
 
Norintys prasmingų pokyčių ir galintys dalintis savo laisvu laiku vasario 19 d. (trečiadienį) 18:00 val. esate laukiami informaciniame Klaipėdos PML susitikime adresu Smilčių g. 5, Melnragė, Ia.
 
Visus norinčius, bet negalinčius atvykti nurodytą dieną taip pat lauksime vasario 24 (pirmadienį) ir 26 (trečiadienį) dienomis, tuo pačiu laiku ir adresu informaciniuose/atrankos etapuose. 

Atrankos metu vertiname motyvaciją, požiūrį į savanorystę, vertybes. Savanoriams suteikiamos palaikymo bei pastiprinimo veiklos ir numatomi tam tikri įsipareigojimai, kaip betkurioje kitoje gyvenimo veikloje. Detalesnę informaciją apie veiklą mūsų organizacijoje norintiems savanoriauti suteikiame susitikimo metu. Tikimės, kad pabaigę mokymus, Pagalbos moterims linijoje savanoriausite bent 350 valandų. Savanorystei reikėtų skirti apie 12 valandų per mėnesį.

NAUJI SAVANORIAI, LAUKIAME JŪSŲ!

DAUGIAU INFORMACIJOS PAGALBOS MOTERIMS LINIJOS SVETAINĖJE