DISKUSIJOS DĖL SMURTO

2018 m. kovo 9 d. Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro (KSPPC) darbuotojai dalyvavo Palangos socialinių paslaugų centro inicijuotame  ir Palangos policijos komisariato (PK) organizuotame susitikime, kurio tikslas buvo praplėsti socialinių darbuotojų žinias apie smurto artimoje aplinkoje problemą bei pasidalinti gerąja patirtimi ir sunkumais, kylančiais dirbant su smurtą patiriančiomis šeimomis.

Pirmoje susitikimo dalyje KSPPC direktorė Dalia Puidokienė pristatė Specializuotų pagalbos centrų, vykdančių įstatymą dėl smurto artimoje aplinkoje, 2016-2017 m. statistinius duomenis bei papasakojo apie smurto patiriančių ir smurtaujančių asmenų psichologijos ypatumus.

Antroje susitikimo dalyje Palangos PK bendruomenės pareigūnė Jurgita Rinkevičienė papasakojo apie smurto artimoje aplinkoje įstatymą bei policijos darbo su smurtą patiriančiomis šeimomis specifiką.

Mokymų pabaigoje vyko bendra diskusija, kurios metu buvo aktyviai aptartas socialinių darbuotojų, dirbančių su rizikos šeimomis, saugumo užtikrinimas bei kiti aktualūs klausimai.

Tekstą paruošė: KSPPC psichologė Darja Šerstniova

Prisidėkite ir Jūs prie permainų!

Jei pastebėjote ar išgirdote galimą smurtą, praneškite apie tai į bendruoju pagalbos telefonu 112 arba kreipkitės į Specializuotos pagalbos centrus visoje Lietuvoje www.lygus.lt/spc