Atsinaujinome!

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro kolektyvas visuotinės saviizoliacijos ir nuotolinio darbo laikotarpiu nusprendė neleisti laiko veltui ir atnaujinti savo internetinę svetainę. Šis planas atsirado jau gana seniai, tačiau nuolatinis skubėjimas, kitų darbų bei susitikimų virtinė neleido prisėsti prie šios užduoties su reikiamu atsidavimu ir susitelkimu.

Taigi su didžiuliu džiaugsmu ir pasitenkinimu gautu rezultatu pristatome Jums atsinaujinusį www.moteriai.lt puslapį. Tikimės, kad mūsų Centro veiklos kryptys taps aiškios kiekvienam apsilankiusiam, o teikiama pagalba – prieinama kiekvienam jos siekiančiam.

Mūsų Centro kolektyvas yra pasiruošęs suteikti psichosocialines konsultacijas visiems, kas šiuo metu kenčia nuo smurto artimoje aplinkoje arba yra įtrauktas į prekybos žmonėmis pinkles. Centro specialistai dirba nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-18:00 val. 

Kol nesibaigė karantinas, Jūs galite susitarti dėl nuotolinių psichologinių ir/arba teisinių konsultacijų bet kuriuo iš šių telefono numerių: +370 650 60094, +370 618 01464, +370 664 36657 arba el. paštu: kmn@moteriai.lt.